سیزده به در خونین مرد معلول در خانه دختر زن صیغه ای

شوار اجتماعی | 

بامداد روز ۱۳ فروردین ماه قاضی مرشد‌لو، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری نامجو از مرگ مشکوک مرد جوانی با خبر و همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه که کوچه‌ای حوالی خیابان نامجو بود با جسد مرد ۳۵ ساله‌ای به نام بهرام زیر خودرویی روبه‌رو شدند که به طرز مرموزی جان باخته بود. نخستین بررسی‌ها حکایت از آن داشت که بهرام که از ناحیه دو پا معلول بود از پنجره آپارتمان طبقه ششم ساختمانی که متعلق به دختر زن صیغه‌ای‌اش است به داخل کوچه سقوط کرده و جان باخته است.

 

همسر صیغه‌ای بهرام که موضوع را به پلیس خبر داده بود، گفت: یک سال قبل با بهرام در خانه خواهرش آشنا شدم و همین آشنایی باعث شد تا هفت ماه قبل با هم به صورت صیغه پنج ساله ازدواج کنیم. بهرام اهل شهرستان بود و هر چند وقت یک بار به تهران می‌آمد. شب حادثه من و او مهمان دخترم بودیم که نیمه‌های شب من برای خواب به اتاق دخترم رفتم و بهرام هم به تنهایی در اتاقی خوابید. ساعت ۳ بامداد با صدای مهیبی از خواب بیدار شدم و وقتی به اتاقی خواب بهرام رفتم، متوجه شدم او خودش را ازپنجره اتاق به داخل کوچه پرتاب کرده است.

 

مأموران در تحقیقات بعدی دریافتند، بهرام مدتی است با همسر صیغه‌ای‌اش اختلاف دارد به طوری که شب حادثه با هم مشاجره لفظی داشته‌اند، بنابراین تیم جنایی در گام بعدی از دختر همسر صیغه‌ای‌اش تحقیق کرد. وی گفت: مدتی است مادرم با شوهرش اختلاف دارد. مادرم مدعی است بهرام علاوه بر او با زن دیگری در ارتباط است و به همین دلیل شب حادثه من او و مادرم را به خانه‌ام دعوت کردم تا مادرم با او حرف بزند و مشکلش را حل کند که بهرام از خانه قهر کرد و من مجبور شدم، دوباره آنها را آشتی دهم، اما خبر ندارم بهرام چگونه سقوط کرد و فقط با صدای مادرم که فریاد زد از خواب بیدار شدم.  همسر مرد فوت شده هم در تحقیقات بعدی در ادعایی گفت: من با بهرام اختلاف داشتم، اما در جریان سقوط مرگبار او به داخل کوچه دخالتی ندارم. بهرام اصرار داشت من در کار خلاف با او همکاری کنم، اما من قبول نکردم و همین موضوع باعث مشاجره لفظی ما در شب حادثه شد. نیمه‌های شب من به اتاق دخترم رفتم تا اینکه با صدای مهیبی از خواب بیدار شدم.

 

همزمان با ادامه تحقیقات، همسر مرد فوت شده به دستور قاضی مرشدلو بازداشت شد و برای تحقیقات فنی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود