من مهندس امیرسلیمانی را بهترین ناخدا جهت پیش بردن کشتی شهرداری می دانم

اختصاصی شوار نیوز|

به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶ بر ان شدیم تا پای صحبت های یکی از مدیران موفق شهری بنشینیم. جناب مهندس بهزاد نعمتی مشائی ، سرپرست سازمان آرامستان آمل که در یک فضای صمیمی به سئوالات ما پاسخ دادند.

 

با سلام و خسته نباشید خدمت شما که وقت عزیز خود را در اختیار ما قرار داده اید ، از خودتان برای ما برای ما بگویید؟

پیشاپیش جا دارد که حلول سال نو ۹۶ را خدمت شما و تمامی همکاران عزیزتان و همچنین مردم غیور و مهربان شهرم تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای همگی سالی پر از موفقیت و بهروزی خواستارم.

اینجانب بهزاد نعمتی مشائی متولد آمل و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت می باشم.

 

مختصری از سازمان و عمکرد خودتان برای ما بگوئید

سازمان آرامستان یکی از سازمان های زیر مجموعه شهرداری بوده که بحمدالله با حمایت کامل شهردار محترم شهر آمل و اعضای شورای شهر منشا ایجاد خدمات زیادی برای مردم آمل گشته است.
بنده از اواسط مهرماه ۹۵ بعنوان سرپرست آرامستان منصوب گشته که در این مدت با عملکرد های زیر درخدمت مردم شریف آمل بوده ام
همسان سازی تابلو های خیابان مهدیه
خرید یکدستگاه آمبولانس
ایجاد ایستگاه آمبولانس
همچنین برنامه ریزی برای احداث قطعه هنرمندان
احداث سردخانه جدید امام زاده عبدااله

 

آیا از عملکرد خود در سازمان راضی هستید؟
با توجه به اینکه طبق گزارشات دریافتی ما ، شما در امر تکریم ارباب رجوع بسیار موفق بوده اید
سوال سختی پرسیده اید. من نمی توانم به خود نمره ای بدهم فقط یک چیز را بطور قطع و یقین به شما بگویم که همیشه خدا را شاهد و ناظر اعمال خود میبینم و حال که فرصتی بدست آمده تا خدمتی به بندگان خدا کنم تمام سعی خود را جهت حل مشکلات این مردم انجام می دهم

باتوجه به اینکه مردم آمل پنج شنبه در مزار عزیزانشان در امام زاده عبدالله جهت اهل قبور جمع می گردند چه امکاناتی برای این عزیزان در نظر گرفته اید؟
به هر حال سوال شما دغدغه ما نیز هست و قطعا از اولویت های کاری ما در سال جدید ایجاد فضای مناسب در شان مردم آمل بوده و برنامه های چون ایجاد فضای مناسب جهت پارک کودک و تجهیز امکانات رفاهی از اولویت های کاری ما درسال آینده می باشد.

 

جناب مهندس خدمت رسانی سازمان آرامستان در ایام نوروز به چه صورت می باشد؟
ما به توجه به ماهیت کاریمان در ایام عید نیز به طور شبانه روزی در خدمت مردم شریف آمل می باشیم هرچند آرزوی قلبیمان آن است که ان شاالله کسی به ما مراجعه نکرده و عید شادی برای مردم آرزو مندم

 

برای همکاران شوار جالب بود که مردم آشنائی کامل نسبت به شخص شما داشته و دارند علت این ارتباط با مردم را در چه میبینید؟
بالاخره من متولد و ساکن آمل بوده و از طائفه مشائی هستم و بهمین در محیط های کاری زیادی که ارتباط مستقیمی با مردم دارد مشغول به خدمتگذاری به این مردم بوده ام.
و همواره ارتباط خوب و دوستانه بین من و مردم برقرار بوده و هست ویا بهتر بگویم من خود عضوی از این مردم هستم.

 

جناب مهندس انتظار شما از مردم آمل چیست؟
مردمی که به ما مراجعه می کنند غالبا سوگوار و عذا دارند و از اینجا به تمام این عزیزان می گویم که درد شما بغض مانیز هست و مطمئن باشند همکاران بنده بطور کامل شما را درک کرده و در اسرع وقت نسبت به انجام کار هایشان اقدام می نمایند بنابراین انتظار می رود مردم با صحه صدر بیشتری نسبت به انجام کارهایشان اقدام نمایند.

 

با توجه به نزدیک شدن انتخابات شوراها آیا صادقانه به ما پاسخ می دهید که بعنوان کسی که از بین همین مردم برخاسته به عملکرد حال حاضر شهردار و شورا چه امتیازی می دهید؟
آیا باید جواب این سوال شما را حتما بدهم؟
اگر خود را از جنس این مردم می دانید بله لطفا
خدا را شاهد می گیرم که هیچ منفعت شخصی وجود ندارد و حال چون اصرار می کنید حرف دلم را به شما می زنم. احمد امیر سلیمانی جزو خالص ترین و شریف ترین انسان های است که در طول مدت عمرم دیده ام.
با توجه به شرایط سخت و بحرانی اقتصادی و در نظر داشتن شرایط اکثر شهرداری های کشور ، آمل از معدود شهر های است که کماکان مسیر خود را با موفقیت و برنامه ریزی طی می کند و افتتاح پروژه های مختلف در شهر آمل گواه بر این مدعاست. وشما شک نکنید که درایت و سلامت امیر سلیمانی نبود قطعا امروز دچار مشکلات فراوان بوده ایم.من ایشان را بهترین ناخدا جهت پیش بردن کشتی شهرداری در بین این امواج سهمگین می دانم.
اما در خصوص شورا من با بسیاری از اعضای شورا شناخت کامل دارم و آنان را افرادی زحمتکش می بینم که تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف شهر بکار می برند.
با توجه به اینکه از مدیران بسیار موفق آتش نشانی آمل بوده اید چه پیامی جهت چهارشنبه آخر سال دارید؟
از مردم آمل تقاضا دارم به احترام شهدای تازه درگذشته پلاسکو و همچنین تمامی آتش نشانان شهید ، چهار شنبه آخر سال را به سمت و سوئی نبرند که مسلخ خودشان و آتش نشاناتن عزیز شهرمان باشد.

 

اولین  کلمه و جمله ای که به ذهن شما می رسد
آرامستان؟ مقصد آخر
آمل : تمام وجودم
امیر سلیمانی: آخرین مرد مقاوم
نوروز نوستالژی
آتش نشانی : شرف
شهدا : آرامش امروز مدیون حماسه آنها
مدافعین حرم: انسان های به مراتب از ما بزرگتر
امام خامنه ای:
ره خرابات است و درد سال خوردش پیرما
کس نمی داند به غیر پیر ما ، تدبیر ما

با تشکر از شما که وقت خود را به ما داده اید و آرزوی موفقیت برای شما و پرسنل زحمتکش سازمان آرامستان آمل

سپاسگزارم همچنین سال خوشی برای شما و همکاران شما در سایت خبری شوار نیوز آرزومندم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود