حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای دیار علویان

سرویس خبری شوار نیوز|

استاندار مازندران در جلسه شورای معاونین استانداری یاد و خاطره شهدای حماسه اسلامی و مردمی ششم بهمن سال ۶۰ آمل را گرامی داشت و گفت : حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای دیار علوی مازندران است
وی تاکید کرد : مردم علوی و ولایتمدار مازندران در عشق و ارادت به اهل بیت و دفاع از اسلام و انقلاب همیشه پیشگام و پیشتاز بودند و حماسه بزرگ و تاریخی مردم آمل آنقدر عظمت داشت که حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در وصیت نامه سیاسی و الهی شان از این حماسه یاد کردند .
استاندار مازندران اقتدار و عزت ایران اسلامی را در سایه خون شهدا و فداکاری و ایثار مردم عزیز خواند و گفت : مردم آمل با ایمان و بصیرت و با فداکاری و ایثار نقشه شوم دشمنان را که قصد تصرف و اشغال شهر آمل را داشتند نقش بر آب کردند و پاسخ دندان شکنی به دشمنان دادند .
وی در ادامه ابراز امیدواری نمود تا زمنیه انتقال ارزشها و ابعاد این حماسه ماندگار به نسل های آینده فراهم گردد.
استاندار مازندران همچنین به فرار رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین و مناسبترین فرصت برای تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
وی تاکید کرد : ضرورت دارد دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ایجاد امید و اعتماد به خوبی برای مردم بویژه نسل جوان و نوجوان تبیین گردد .
س6110

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود