کلک هایی برای اینکه نشان دهید لاغرتر و بلند قدتر هستید

مجله خبری شوار |

کلک هایی برای اینکه نشان دهید لاغرتر و بلند قدتر هستید

 

 

 

 – برای بلند قد به نظر رسیدن لباس‎های تک رنگ یا هم رنگ بپوشید

 اگرچه مدتی ست خانم ها به سمت پوشش تمام سیاه روی آورده اند چون باعث می‎شود بدون زحمت آن‎ها لاغرتر به نظر ‎آیند، اما می‎توانید از سایر رنگ‎ها

برای ایجاد یک طرح طولانی تر استفاده کنید.

میتوان از وجود رنگ‎های متفاوتی که از یک خانواد‎ه‎ی رنگی هستند استفاده کرد  به عنوان مثالرنگ‎های نظیر زغال سنگی، نقره‎ای و خاکستری. شما اگر می‎خواهید بلند قدتر به نظر آیید باید بدن خود را با رنگ‎هایی بپوشانید که حالت کنتراست برای یکدیگر دارند، به عنوان مثال پوشیدن یک پیراهن سفید به همراه یک دامن سیاه.

 – برای بلند قد به نظر رسیدن یک پوشش عمودی انتخاب کنید

یک ژاکت بدون دکمه یا یک جلیقه می‎تواند باعث ایجاد طرحی عمودی شود که چشم‎های اطرافیان را دایم به بالا و پایین به حرکت وا دارد، نه با این طرف به آن طرف روی بدن شما . پوشیدن شلوارهایی که شما را لاغر نشان دهد با یک تونیک، به همراه روسری که اطراف گردن انداخته شده باشد و گردنبند بلندی که دور گردن انداخته شده باشد باعث می‎‎شوند یک ظاهر عمودی نیز شکل گیرد.

 – برای بلند قد به نظر رسیدن کفش پاشنه بلند بپوشید

بهترین راه برای اینکه قد خود را به صورت بصری افزایش دهید این است که قد خود را به صورت فیزیکی بالا ببرید. حتی یک پاشنه‎ی کوتاه (حدود ۳ سانتی متر ) باعث می‎شود شما ظاهر بلند قدتری به خود بگیرید.
حتی بوت‎های شما می‎توانند شما را بلند قدتر نشان دهند، از بوت‎های دارای پاشنه‎ی بلند با شلوار‎‎های جین همرنگ با بوت استفاده کنید تا باعث شود

طرحی طویل و غیر قابل شکننده بر روی بدن شما شکل گیرد و بلند قد نمایان شوید.
اگر کفش های اسپرت می پوشید، به پا کردن جوراب هم رنگ کفش‎هایی که دارید راه دیگری است که باعث شود از نظر بصری خطای دید بوجود آید و بلند قد به نظر آیید.

– برای بلند قد به نظر رسیدن کفش‎های همرنگ بدن بپوشید

یکی از حقه‎های ستارگان هالیوود پوشیدن کفش‎هایی همرنگ با پوست بدن است. کفش‎های همرنگ با پوست بدن با هرگونه رنگی عالی به نظر می‎آیند و شما حتی می‎توانید پوشیدن آن‎ها را با به پا کردن جوراب شلواری‎های شیشه‎ای یا جوراب شلواری‎هایی که رنگ بدن را دارند، مخفی کنید. لباس‎های سیاه و قرمز زمانی که با کفش‎های همرنگ بدن همراه شوند عالی به نظر می‎آیند.

 – برای بلند قد به نظر رسیدن از لباس های یقه هفت استفاده کنید

چنین لباس‎هایی باعث می‎شود قدتان اندکی بلندتر و گردن طویل تر به نظر آیند. حتی اگر زیر آن چیزی بپوشید طرح طولانی تری روی بدن شما شکیل می‎‎گیرد و هر چقدر یقه حالت عمقی تری داشته باشید، توهمی که در رابطه با قد شکل می‎گیرد، بیشتر است.

llllll

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود