پنج رنگ تیره ای که می تواند دکوراسیون منزل شما را متحول کند…

مجله خبری شوار |

پنج رنگ تیره ای که می تواند دکوراسیون منزل شما را متحول کند…

مهم‌ترین نقش را در طراحی و دکوراسیون داخلی، رنگ‌ها بر عهده دارند.کمی تغییر در یک رنگ تفاوت زیادی ایجاد می‌کند.آشنایی با تاثیر رنگ‌ها و استفاده از آن‌ در جای مناسب یکی از اصلی‌ترین نکات در دکوراسیون داخلی است. در متن زیر به پنج رنگ تیره ای که می تواند دکوراسیون منزل شما را متحول کند اشاره می کنیم :

یک سرویس بهداشتی منحصر به فرد با دیوارهای مشکی

یکی از بهترین رنگ های تیره برای دکوراسیون سرویس بهداشتی، رنگ مشکی است. برای کامل کردن پالت رنگی تان بهتر است از رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید.

یک اتاق خواب رویایی با دیوارهای ذغالی

برای استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون اتاق خواب تان بهتر است از رنگ ذغالی مات استفاده کنید. سقف و مابقی وسایل اتاق خواب تان هم باید به رنگ سفید باشد.

ترکیب طوسی سیر و روشن با قهوه ای برای یک اتاق ناهارخوری آرامش بخش

دیوار اتاق ناهارخوری تان را تا نصفه طوسی سیر و مابقی را طوسی روشن کنید. برای کف اتاق و میز و صندلی ناهارخوری تان از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

اتاق نشیمن تان را با ترکیب سورمه ای قهوه ای زیباتر کنید

یکی از بهترین رنگ های تیره برای اتاق نشیمن تان رنگ سورمه ای مات است. بهتر است این رنگ سورمه ای را با قهوه ای متوسط ترکیب کنید.

ترکیب آبی تیره و کرم برای یک اتاق نشیمن دلباز

دیوار اتاق نشیمن تان را آبی تیره و پرده ها و مبلمان را کرم روشن انتخاب کنید. برای اضافه کردن رنگ ها می توانید از رنگ نارنجی یا طلایی تیره استفاده کنید.

gog

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود