مصاحبه با سیده فاطمه موسوی (روشندل) حائز رتبه ۶۲ کنکور سراسری

اختصاصی  سرویس خبری شوار |

مصاحبه با سیده فاطمه موسوی (روشندل) حائز رتبه ۶۲ کنکور سراسری

 

سیده فاطمه موسوی هستم .در دبیرستان شاهد رشته علوم انسانی تحصیل کردم .دوره ابتدایی را در مدرسه استثنائی  دین و دانش و راهنمایی را در روستای محل سکونتم در مرزان کلا گذراندم .

مادرم خانه دار و پدرم کارگر جوشکاری است .یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خودم دارم .

موفق به کسب رتبه ی ۶۲ کنکور رشته ی  انسانی منطقه سه کشوری شدم .

از تابستان سال گذشته بصورت جدی شروع به خواندن درس کردم .ابتدا از روزی پنج ساعت شروع و بتدریج  روزی ۱۴-۱۵ساعت مطالعه داشتم .

معلم خصوصی نداشتم و از کلاس های فوق برنامه مدرسه و کتاب های کمک درسی استفاده کردم .از دبیرستان شاهد ومدیریت محترم دبیرستان سرکار خانم باقری  و همکلاسی هایم  بسیار راضی بودم . در یک کلاس سی نفره ,بهترین رتبه کنکور را کسب کردم با این که بخاطر گرفتن منشی مشکلات زیادی را متحمل شدم  .معلمان مدرسه با من همکاری داشتند و مثل یک دانش آموز عادی با من برخورد می کردند .از تاثیر گذار ترین آدم های زندگی م میتوانم به معلم دوران ابتدائی م  آقای اسماعیلی و پدر و مادرم اشاره کنم .

علاقه مند به تحصیل در رشته روانشناسی هستم و مهم ترین دغدغه من در حال حاضر تحصیل در دانشگاه و اینکه همکلاسی هایم در دانشگاه چگونه هستند و چطور باید به تنهایی در شهر دیگری تحصیل کنم … سخت هست اما شدنی ست.

حرف پایانی

از تمام کسانی که در دوره دبیرستان در کنارشان بودم تشکر می کنم , از مدیریت و معلمان دبیرستان که زحمات زیادی برایم کشیده اند و خانواده ام که فداکاری هایشان قابل گفتن نیست .

و برای همه دانش آموزانی که سال آینده باید در کنکور شرکت کنند آرزوی موفقیت می کنم .

مرضیه شیرازی مادر فاطمه نیز افزود :  از رتبه فرزندم خوشحال هستم , هر چند انتظار رتبه تک رقمی داشتم چون از نزدیک شاهد تلاش های دخترم  بودم. از ریاست دبیرستان شاهد و دبیران دبیرستان تشکر می کنم و موقعیت تحصیلی  دخترم را مدیون زحمات آقای اسماعیلی معلم دوران ابتدایی ش که خود نیز از روشندلان می باشد می دانم .با توجه به وضعیت  تحصیلی دخترم  از بهزیستی انتظار بیشتری مخصوصا در تهیه یک لپ تاپ  داشتیم که متاسفانه فراهم نشد  …و دخترم با حداقل امکانات موفق به کسب رتبه ۶۲ کنکور رشته انسانی منطقه ۳ کشوری شد .

 

photo_2016-09-10_18-18-48

photo_2016-09-10_18-18-40

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود