بیست اسکریپت

مهد کودک و پیش دبستانی

برای به اوج رسیدن، چراغی خواهیم بود تا کودکانمان راه پروازشان را پیدا کنند

ثبت نام

مهد کودکی متفاوت را تجربه کنید

 

سرویس رایگان

سروبس ایمن و زیبا


Turtle

برنامه های آموزشی

باغبانی،آشپزی ،رباتیک ، قرآن، زبان، کامپیوتر،نقاشی و...

Turtle

منحصر به فرد

دنیایی متفاوت برای کودک شما


Turtle

محیط جذاب ودلنشین

هزار متر حیاط و پارک کودک


Turtle

مشاوره و استعداد یابی

تست های پزشکی و روانشناسی ،تست هوش و استعداد سنجی

Turtle

بازی های متنوع و آوزنده

بازی های هدفمند تنظبم شده توسط متخصصین کودک

Turtle

قایق پدالی دستی کودک

شهر بازی کوچولو برای کوچولو ها


Turtle

دوربین مداربسته و آنلاین

امکان تماشای عزیزانتان از هرکجا که هستید.


Turtle

شازده کوچولو

مهد كودك و پيش‌دبستاني شازده کوچولو در سال 1394 به همت جمعي از متخصصان كه دغدغه پرورش صحيح كودكان را داشتند، راه‌اندازي شد .اين مركز با محك زدن دانش تخصصي نيروها و كسب تجربه‌هاي مختلف توانسته همواره با به‌ كارگيري دانش روز، محيط آموزشي شاد، خلاق، منظم و داراي ايمني رواني را براي كودكان فراهم سازد. به دليل استقبال بي‌نظير متقاضيان، مهد كودك و پيش‌دبستاني شازده کوچولو در دو نویت کاری و با كيفيت و امكاناتي برابر، پذيراي كودكان دلبندتان است.
آموزش حواس پنج‌گانه، بازي‌هاي مهارتي، شناخت حرفه‌ها و مشاغل، بازديدهاي آموزشي، زبان انگليسي و غيره از جمله موضوعات و مفاهيمي هستند به صورت جزئي، دقيق و همراه با بازي به منظور پرورش مناسب و خلاق كودكان به كار گرفته مي‌شوند.
هدف كلي مهد كودك راه رشد
آموزش و پرورش استعدادها و قابليت‌هاي كودكان در فضايي شاد و ايمن و ايجاد محيطي كاملا تجربي و عيني جهت افزايش توان‌مندي‌هاي علمي، عاطفي-هيجاني، اجتماعي، شناختي، خلاقيت و زبان‌آموزي كودكان.
محورهاي رشد كودك
رشد عاطفي-هيجاني: هدف، كمك به كودك براي شناخت صحيح احساسات، بيان هيجانات و مديريت آنها و نيز رشد اعتماد به نفس، خودباوري، احساس امنيت، هم‌دلي، خويشتن‌داري و بالا بردن آستانه تحمل ناكامي و غلبه بر وابستگي‌هاي عاطفي است.
رشد اجتماعي: هدف، رشد سازگاري و تطابق با محيز، رعايت نوبت، مسئوليت‌پذيري نسبت به خود و ديگران، بالا بردن حس همكاري، احترام به قوانين و رشد استقلال فردي و آموزش آداب اجتماعي متناسب با سن كودك و موقعيت او است.
رشد خلاقيت: هدف، پرورش خلاقيت و احساس زيبايي‌شناسي كودكان و بالا بردن سطح مهارت‌هاي خلاقانه و كمك به كودكان براي درك بهتر زيبايي‌هاي جهان اطراف است.
رشد شناختي (علمي): هدف، رشد توانايي‌هاي ذهني و آموزشي جهت يادگيري حل مساله و تصميم‌گيري، افزايش مهارت‌هاي حافظه، دقت و تمركز در جمع هم‌سالان، افزايش روحيه كنجكاوي و پرسش‌گري آموزش توانايي استدلال و نتيجه‌گيري مناسب، آموزش مفاهيم بنيادين در علوم و رياضي.
رشد زبان‌آموزي: هدف، افزايش مهارت‌هاي يادگيري زبان‌آموزي، بالا بردن توان جمله‌سازي، آموزش كل‌خواني، بالا بردن دايره لغات كودكان و ايجاد امكانات جهت آموزش زبان دوم (زبان انگليسي).
رشد جسماني: هدف، تقويت و توانمندسازي عضلات ظريف و درشت بدن كودك متناسب با سن آنها و افزايش مهارت هماهنگي اعضاي بدن (چشم و دست) و امكان گسترش فعاليت‌هاي بدني مناسب.


برنامه ها و کارگاه های متنوع

فرزنداتان را برای یک زندگی هدفمند آماده می کنیم

کارگاه آموزش رباتیک با محوریت تقویت حافظ افزایش دقت سرعت و بویژه خلاقیت و انجام کار عملی که آموزش برای کودکان ماندگار خواهد شد.
کلاس زبان انگلیسی ،کار با فلش کارت ها ،حفظ و درک کلمات و جملات در قالب تصاویر و اشکال و افزایش مهارت گفتاری.
کارگاه مهارت های زندگی شامل فراگیری مهارت های شخصی و اجتماعی که امروزه همه کودکان باید از آن برخوردار باشند در کارگاه مهارت زندگی مجموعه شازده کوچولو کودکان با ابزاری همچون ظروف آشپزی و شیرینی پزی ، وسایل باغبانی ، ابزار مشاغل مثل نجاری پزشکی مهندسی خیاطی و ....آشنا شده و در گروه همسالان به انجام فعالیت می پردازند.
کلاس حفظ قرآن و شعر مقدماتی شامل سوره های کوچک و اشعار با محتوی آموزشی کودکانه جهت افزایش بهره هوشی.
کارگاه کامپیوتر شامل آشنایی اولیه و استفاده عمومی از آن، برای پیشرفت تحصیلی و بروز بودن فرایند یادگیری و خلاقیت در کودکان و افزایش قدرت تحلیل.
کارگاه نقاشی با محوریت آشنایی با مفاهیم پایه مانند رنگ اندازه طول و عرض حجم ترکیب و تعادل نور سایه ،دوری نزدیکی ،لبه و ...و پرورش خلاقیت و تمرکز دقت افزایش هوش و ...
کلاس آمادگی جسمانی و ایروبیک برای توانمندسازی مهارت های جسمی و حرکتی
کارگاه آموزش تئاتر و نمایش برای تقویت فن بیان و کار گروهی و تیمی
کارگاه گیاه شناسی و گل کاری آشنایی با انواع گیاهان خوراکی و تزئینی برای تقویت انتخاب و حس اعتماد بنفس و سلیقه شخصی در کودک با الهام از طبیعت
کارگاه بازی با آب و شن بازی برای تقویت حس لامسه
برگزاری کلاس های عمومی که پیش فرض آموزش در مهدکودک ها می باشد.مانند کلاس ریاضی و کار با اعداد کلاس علوم و فارسی و آشنایی با حروف و نوشتار کلاس شعر خوانی و قصه گویی و خاطره گویی و ...

تماس و ثبت نام

ساعت بازدید و ثبت نام همه روزه ۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ پنج شنبه ها از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۴:۰۰

آدرس : آمل، دم پل، هنرستان چهل شهید، آزادگان ۴ نبش کوچه شهید زابلی ۱۵ ( کوچه برزگر ) شماره تماس : ۰۹۳۷۸۰۴۷۹۸۱